O společnosti

Constyl a.s.

Constyl a.s., je především developerskou společností, založená v roce 2006, která podniká v oblasti nákupu, prodeje a provozováním průmyslových areálů.

Constyl a.s., má tři zaměstnance, čímž se maximálně udržuje vysoká efektivita práce. Služby účetní a právní a administrativní kanceláře si najímáme dlouhodobou smlouvou, stejně tak ostrahu areálu a další servisní služby nutné pro údržbu a opravy v areálech.

Náplní práce zaměstnanců je především plánování, řízení a kontrola projektů, výběr dodavatelů služeb.

Firma je činná v oblasti provozování průmyslových areálů. Jedním z nich je průmyslová zóna Theodor v obci Pchery. Původní brownfield se postupně koncepčně modernizuje a rekonstruuje. Ve spolupráci s firmou Garpet s.r.o., která odkoupila část hal a čerpá dotace na revitalizaci a rekonstrukci několika hal a výstavbu nové administrativní budovy, se daří areál měnit na kultivovanou průmyslovou zónu, přičemž práce neustále pokračují.

K dalším aktivitám společnosti patří dlouhodobé provozování průmyslového areálu v Praze 5, který pronajímá. Constyl a.s., v minulosti realizoval výstavbu rodinných domů, v současné době je realizátorem projektu výstavby 16 domů na Šumavě.

Doposud realizované projekty v horizontu 10 let

Plánované projekty